• warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /home/chello/domains/chello.linuxpl.info/public_html/modules/system/system.module on line 1020.
  • warning: array_keys() [function.array-keys]: The first argument should be an array in /home/chello/domains/chello.linuxpl.info/public_html/includes/theme.inc on line 1832.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chello/domains/chello.linuxpl.info/public_html/includes/theme.inc on line 1832.
Misja

Maurizio Zaccaro to doświadczony włoski reżyser i scenarzysta, specjalizujący się w filmach telewizyjnych oraz dokumentalnych. W 1998 kręci przejmujący, dwuczęściowy dramat o ludziach niosących pomoc innym.

Sergio jest uznanym chirurgiem, jego dziewczyna Anna pracuje jako misjonarka w Burundi. Mężczyzna postanawia odwiedzić ukochaną. Po przybyciu na miejsce Sergio jest zszokowany fatalną sytuacją. Panuje głód, ludzi dziesiątkują choroby i krwawe plemienne konflikty. Tragedia dosięgnie również i Sergia. W wyniku postrzału umiera Anna. Zrozpaczony Sergio chce wyjechać z Afryki, jednak na wieść o planowanej likwidacji misji postanawia zostać

Misja
La missione
1998, Francja, Włochy
dramat
2x88 min
Maurizio Zaccaro

Oceń film

Brak głosów

Galeria